חברות ב-ICOI

פלטפורמה חינוכית
לאימפלנטולוגיה

יתרונות

החברות שלך ב-ICOI

כחבר ICOI, תקבל גישה להטבות עבורך ועבור התרגול שלך. כלי החינוך המתמשך הרבים שלנו יאפשרו לך ולצוות שלך לספק את הטיפול היעיל ביותר למטופלים שלך.

אתה יכול אפילו לקבל את הכלים הדרושים לך כדי לייעל את חינוך המטופלים, לתקן את הטפסים שלך ולמטב את רמת הטיפול שאתה מספק. ICOI יכול לתת לך משאבים חיוניים לפיתוח והגדלת הפרקטיקה שלך, כל זאת תוך שמירה על מחויבות לכל החיים להתקדמות בקריירה שלך.

“ברחבי העולם ה-ICOI קיים כדי לשרת את חבריו כדי לחנך, להכיר ולקדם ידידות ורצון טוב. החולים בהם מטפלים חברי ICOI הם גם נהנים משמעותיים מפעילות ה-ICOI.”

ד”ר קנת WM Judy
מייסד שותף של ICOI

יתרונות מרכזיים

המשאבים שאתה צריך

חברי ICOI מקבלים גישה למשאבים שפותחו באופן מקצועי. שיתפנו פעולה הן עם Dear Doctor והן עם DentalMaster כדי לספק לחברים שלנו מגוון משאבים דיגיטליים. סרטונים אלה וסרטוני אנימציה תלת מימדיים יכולים לאפשר לתרגול שלך לבצע חינוך יעיל יותר למטופלים.

דוקטור יקר

סרטונים מותאמים אישית אלה יכולים לעזור לענות על רבות מהשאלות הנפוצות שעשויות להיות למטופלים שלך לגבי השתלות שיניים. התאמה אישית לתרגול שלך הופכת אותם למשאב המושלם לכלול באתר שלך, ומעניקה תחושה של מקצועיות וידידותיות כאחד.

למד עוד

דנטלמאסטר

חבילה רב-תכליתית זו של גרפיקה ואנימציות אינטראקטיביות תלת-ממדיות מכסה מגוון רחב של אבחונים וטיפולים של השתלות שיניים, שיכולים להקל בהרבה על חינוך המטופל. ניתן לנצל משאבים אלה גם לשיווק השתלות השיניים שלך, תוך הדגמה ברורה של ההליכים שאתה מציע.

למד עוד

Sign Up for Our Newsletter

ICOI is not only the world’s largest dental implant organization — we’re also the world’s largest provider of ongoing dental implant education! Learn more by signing up for our newsletter.