אנחנו ICOI

מגשרים על הפער בנוגע

לשתלים ברפואת שיניים

אנו מהווים כוח מניע בחדשנות ובחינוך ברפואת שיניים לבניית עתיד טוב יותר לתעשייה שלנו ולמטופלים שלנו.

אודות

מוקדש לחינוך להשתלות שיניים.

ICOI מפגיש אנשי מקצוע מחויבים בתחום שלנו כדי לגשר על הפער בין מסורות וטכנולוגיות חדשות. אנו מספקים לרופאים את הכלים הדרושים להם כדי לספק את חווית המטופל היעילה ביותר באמצעות התוכניות הנרחבות שלנו.

יחד, חברי ICOI משפרים את הנוף של רפואת שיניים שתלים ומציבים בסיס איתן לעתיד המקצוע.

ICOI מארח מאות אירועים ושותפויות כדי לטפח שיתוף פעולה ופיתוח בתחום שלנו. אנו מפתחים תוכניות חינוכיות ליחידים ומספקים הזדמנויות נטוורקינג הן למתרגלים מבוססים והן לאלו שרק נכנסים לתחום. חברי ICOI נהנים מהזדמנויות רבות לתרום לתעשייה שלהם ולהמשיך לצמוח במהלך הקריירה שלהם.

הטבות חברות

מה יש ל-ICOI להציע לך

הטבות חברות

כחבר ב-ICOI, תהיה לך גישה לסרטונים שהופקו באופן מקצועי המסבירים השתלות שיניים למטופלים שלך במונחים שהם יכולים להבין בקלות.

דנטלמאסטר

אנימציות תלת מימד מעמיקות ואינטראקטיביות אלו מאפשרות למטופלים שלך להבין טוב יותר את האבחונים ואת אפשרויות הטיפול שלהם. תוכל להדגים נהלים בצורה מעמיקה יותר, תוך שימוש בעזרים ויזואליים מרכזיים כדי לחתוך את כל מחסומי התקשורת.

גישה חופשית למילון המונחים שלנו לרפואת שיניים

הירשם כדי להיות חבר וקבל את מילון המונחים שלך עוד היום!

כארגון, המשימה שלנו היא לספק פלטפורמת חינוך רב-תכליתית להשתלות שיניים. מילון המונחים שלנו לרפואת שיניים שתלים משמש כמדריך דיגיטלי מקיף למינוח השתלים. מילון המונחים כולל למעלה מ-1,600 מונחים מוגדרים, סיווגים של שתלים דנטליים, תרשימים ודיאגרמות, יחד עם פרמטרים קריטיים המתעדכנים כל הזמן כדי לעדכן את חברינו בעולם של השתלות שיניים.

אישורים

אישורים מתקדמים של ICOI

בקרוב

פתח, למד ורשת באירועי ICOI

כארגון השתלות השיניים הגדול ביותר, ICOI מארח אירועים קבועים לחינוך מתמשך ושיתוף פעולה בתחומנו. אירועים אלו מתקיימים ברחבי העולם וכוללים שיחות ממומחים בולטים ברפואת שיניים שתלים, יחד עם תצוגה של ההזדמנויות העדכניות והטובות ביותר להתקדמות מדעית וטכנולוגית.

הירשם עכשיו

ADIA

הדרכה והסמכה לכל הצוות

איגוד עזרי השתלות השיניים (ADIA) הוא מרכיב של ICOI המוקדש לחינוך ולקידום של חברי עזר בצוות השתלות השיניים שלך. ADIA מציעה שלוש תוכניות הסמכה ייחודיות כדי לעזור למועמדים להישאר מעודכנים בידע ובסטנדרטים העדכניים ביותר בתעשייה, תוך הקניית מיומנויות נחוצות לצוותים והבטחה שאנשים עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

היגיינת הפה

הסמכת היגיינת השיניים שלנו תספק הכשרה חיונית להנחיה וטיפול בחולי השתלים. מיומנויות אלו יכללו אבחון משותף, תכנון טיפול והערכת מטופל.

סיוע בשיניים

הסמכה לסיוע בשיניים מבטיחה כי לעוזרים להשתלות שיניים יש הבנה מוצקה של השיטות הטובות ביותר להגדרת ההליך, יחד עם הבנה מלאה של חובתם לנטר ולטפל בצרכי המטופל במהלך ההליכים.

ניהול תרגול/ רכז שתלים

הסמכה זו מעניקה לחברי הצוות את המיומנויות הנדרשות על מנת לספק הדרכה יעילה למטופלים בזמן שהם עוברים את כל תהליך השתלת השיניים, מחינוך המטופל ועד לניירת ולחששות פיננסיים. הצוות שלך גם יפתח את הכישורים והידע הדרושים לטיפול בפיקוח יומיומי על הפעולות. אלה יכללו כיצד לטפל ביעילות בתקשורת, שיווק, תזמון ומעקב אחר פרודוקטיביות.

רוצה להתעדכן באירועים, הכלים וההזדמנויות העדכניות ביותר ב-ICOI? עקבו אחרינו באינסטגרם!

Go to Instagram

הרשם לקבלת
הניוזלטר שלנו

ICOI הוא לא רק הארגון הגדול בעולם להשתלות שיניים – אנחנו גם הספק הגדול בעולם של חינוך שוטף להשתלות שיניים! למידע נוסף על ידי הרשמה לניוזלטר שלנו.