גישה חופשית למילון המונחים שלנו לרפואת שיניים

הירשם כדי להיות חבר וקבל את מילון המונחים שלך עוד היום!

כארגון, המשימה שלנו היא לספק פלטפורמת חינוך רב-תכליתית להשתלות שיניים. מילון המונחים שלנו לרפואת שיניים שתלים משמש כמדריך דיגיטלי מקיף למינוח השתלים. מילון המונחים כולל למעלה מ-1,600 מונחים מוגדרים, סיווגים של שתלים דנטליים, תרשימים ודיאגרמות, יחד עם פרמטרים קריטיים המתעדכנים כל הזמן כדי לעדכן את חברינו בעולם של השתלות שיניים.

אישורים

אישורים מתקדמים של ICOI

בקרוב

פתח, למד ורשת באירועי ICOI

כארגון השתלות השיניים הגדול ביותר, ICOI מארח אירועים קבועים לחינוך מתמשך ושיתוף פעולה בתחומנו. אירועים אלו מתקיימים ברחבי העולם וכוללים שיחות ממומחים בולטים ברפואת שיניים שתלים, יחד עם תצוגה של ההזדמנויות העדכניות והטובות ביותר להתקדמות מדעית וטכנולוגית.

הירשם עכשיו

ADIA

הדרכה והסמכה לכל הצוות

איגוד עזרי השתלות השיניים (ADIA) הוא מרכיב של ICOI המוקדש לחינוך ולקידום של חברי עזר בצוות השתלות השיניים שלך. ADIA מציעה שלוש תוכניות הסמכה ייחודיות כדי לעזור למועמדים להישאר מעודכנים בידע ובסטנדרטים העדכניים ביותר בתעשייה, תוך הקניית מיומנויות נחוצות לצוותים והבטחה שאנשים עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

היגיינת הפה

הסמכת היגיינת השיניים שלנו תספק הכשרה חיונית להנחיה וטיפול בחולי השתלים. מיומנויות אלו יכללו אבחון משותף, תכנון טיפול והערכת מטופל.

סיוע בשיניים

הסמכה לסיוע בשיניים מבטיחה כי לעוזרים להשתלות שיניים יש הבנה מוצקה של השיטות הטובות ביותר להגדרת ההליך, יחד עם הבנה מלאה של חובתם לנטר ולטפל בצרכי המטופל במהלך ההליכים.