אירועים

נצל את כל מה שיש
ל-ICOI להציע

האירוע הבא

קחו חלק באירוע ה-ICOI הבא

כל האירועים הקרובים

אנו ארגון של רופאי שיניים כלליים, מנתחי פה ולסת, פריודונטים, פרוסטודנטים, אנדודונטים, אורתודנטים, טכנאי מעבדה, אנשי עזר, נציגי תעשייה, חוקרים, חברי סגל, סטודנטים לרפואת שיניים קדם ופוסט דוקטורט, כמו גם הציבור הרחב, ולאירועים שלנו יש מה להציע לכל הקבוצות האלה.

אירועי ICOI מכסים קשת רחבה להפליא של נושאים ופיתוחים ברפואת שיניים שתלים, החל מיישומי המחקר העדכניים ביותר ועד לשיטות העבודה המומלצות בפעולות יומיומיות לשיטות עבודה. אנו מחפשים ופונים אליהם חוקרים ואנשי מקצוע מובילים כדי להביא קידום ומתודולוגיות מתקדמים לחברים שלנו באמצעות ההרצאות והסדנאות של הסימפוזיונים שלנו ואירועים אחרים.

סמינר מקוון פופולרי

השתלת שקעי מיצוי לפיתוח אתר השתלים

במפגש זה, המשתתפים ישאפו להבין את הביולוגיה של ריפוי פצעי שקע חילוץ, יסקרו הן את בחירת העצם והן את הממברנה, ויסקרו צעד אחר צעד טכניקות להשתלת שקעי מיצוי צפויה.

חקור את כל הסמינרים המקוונים

גלריה

חקור את האירועים הקודמים שלנו

עיין בגלריה הרחבה שלנו של אירועי ICOI קודמים כדי לראות מה הם הציגו בעבר. תוכל להסתכל מקרוב על ההרצאות, הסמינרים והסדנאות שלנו. אתה יכול גם לראות כמה דוגמאות של דוברים בולטים שהיו לנו באירועים הרבים שלנו. גלה מה יש לאירועי ICOI להציע עבורך.

עבור אל גלריית ICOI

Sign Up for Our Newsletter

ICOI is not only the world’s largest dental implant organization — we’re also the world’s largest provider of ongoing dental implant education! Learn more by signing up for our newsletter.